Přihlaste se na stránky

Vyplňte prosím všechny údaje!

Pokud jste se v minulosti registrovali na starých webových stránkách, vaše registrace není platná.
Prosím, zaregistrujte se znovu.

Přihlašovací údaje jsou neplatné!

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se na stránky

Dostanete přístup k přihlášce do soutěže a pak se k ní můžete kdykoliv vracet. Budete se moci taky přihlásit na semináře, využívat rady a tipy, jak si ulehčit podnikání, a dozvědět se i informace o tom, co se kolem Rozjezdů děje.

Vyplňte prosím všechny údaje!

Heslo a ověření hesla musí být stejné!

Potvrďte prosím souhlas se zpracováním osobních údajů!

Uživatel s tímto e-mailem je už zaregistrovaný!

Chyba při zpracování registrace, zkuste to prosím později znovu!

Zapomněli jste své heslo?

Zadejte svůj registrovaný e-mail, zašleme vám na něj odkaz, přes který si heslo jednoduše změníte.

Vyplňte prosím všechny údaje!

Chyba při zpracování požadavku,
zkuste to prosím později znovu!

Začínáte podnikat?Využijte bezplatné poradenství a možnost vyhrát

T-Mobile Rozjezdy jsou mnohem víc než jen soutěž pro začínající podnikatele. Samozřejmě můžete jak v regionálních kolech, tak v celostátním finále vyhrát skvělé ceny, které vám pomohou rozjet podnikání. Kromě toho na vás ale čeká spousta dalších věcí.

Na prvním místě jsou to bezplatné semináře s odborníky a poradenství. Jak se říká: Dobrá rada nad zlato. Vítězové pak se svým podnikáním vystřelí jako raketa i díky marketingové podpoře a množství článků v médiích, které jim přivedou nové zákazníky.

V neposlední řadě se seznámíte s velkým počtem lidí – dalšími soutěžícími, porotci a partnery soutěže – a stanete se členy rozjezďácké komunity.

Důležité informace pro podnikání najdete nejen na tomto webu nebo Facebooku, ale i v našem newsletteru Rozjezdy, kde se dozvíte i něco víc než ostatní. Stačí se registrovat na stránky a už vám žádná novinka ani rada neuteče.

Důležité informace pro podnikání se můžete dozvědět i z našeho newsletteru Rozjezdy. Máte-li zájem dozvědět se více než ostatní, zaregistrujte se na našich stránkách.