Přihlaste se na stránky

Vyplňte prosím všechny údaje!

Pokud jste se v minulosti registrovali na starých webových stránkách, vaše registrace není platná.
Prosím, zaregistrujte se znovu.

Přihlašovací údaje jsou neplatné!

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se na stránky

Dostanete přístup k přihlášce do soutěže a pak se k ní můžete kdykoliv vracet. Budete se moci taky přihlásit na semináře, využívat rady a tipy, jak si ulehčit podnikání, a dozvědět se i informace o tom, co se kolem Rozjezdů děje.

Vyplňte prosím všechny údaje!

Heslo a ověření hesla musí být stejné!

Potvrďte prosím souhlas se zpracováním osobních údajů!

Uživatel s tímto e-mailem je už zaregistrovaný!

Chyba při zpracování registrace, zkuste to prosím později znovu!

Zapomněli jste své heslo?

Zadejte svůj registrovaný e-mail, zašleme vám na něj odkaz, přes který si heslo jednoduše změníte.

Vyplňte prosím všechny údaje!

Chyba při zpracování požadavku,
zkuste to prosím později znovu!

Sedm úspěšných let Rozjezdů

T-Mobile Rozjezdy mají za sebou sedm ročníků. Za tu dobu se na jejich webových stránkách registrovalo přes 23 000 zájemců a facebooková stránka projektu má více než 4 000 fanoušků. Celodenních seminářů, kterých bylo přibližně 72, se účastnilo 3 600 začínajících podnikatelů. V soutěžích porota vyhodnotila 2 500 přihlášených projektů, z nichž vzešlo 342 vítězů. A ti vyhráli ceny v celkové výši téměř 33 miliony korun.

Rozjezdy organizuje T-Mobile ve spolupráci s partnery a řadou odborníků.

Výherci předchozích ročníků

Celostátní kola

Cena poroty
Václav Staněk / Zlínský kraj Vasky
Cena veřejnosti
David Richtr / Středočeský kraj Mulier — porcelánové vypínače a zásuvky
Cena poroty
Lukáš Drlík / Olomoucký kraj Levandulová biofarma & Levandulová kavárna
Cena veřejnosti
Pavlína Štěpánková / Liberecký kraj Mateřská škola skřítka Ostružinky
Cena poroty
Jaroslava Michalcová / Ústecký kraj Dortletka – cukrárna a kavárna
Cena veřejnosti
Zuzana Kubíčková / Zlínský kraj Moje dílna
Cena poroty
Jana Šmitmajerová / Jihočeský kraj Věci z recy – dárkové, designové a recyklační studio
Cena veřejnosti
Roman Sterly / Plzeňský kraj SportCentral
David Dudáš / Středočeský kraj Stavební poradenství
Cena veřejnosti
Romana Tvarůžková / Moravskoslezský kraj Novodobá sanitka
Cena poroty
Štěpán Malý / Liberecký kraj Restart Skateboards
Cena veřejnosti
Marie Žvaková / Jihočeský kraj Dvojkola.cz

Regionální kola

Jihočeský kraj
Alena Kučerová / 1. místo Vilí stezka
Stanislav Tischler / 2. místo Šmakovo
Richard Stiebler / 3. místo On The Road
Jihomoravský kraj
Petr Šmíd / 1. místo HoblHome
Zuzana Filipová / 2. místo Nangu — chocolate
Lukáš Maršálek / 3. místo Ekopa — kreativní hračky z obalů
Karlovarský kraj
Jitka Tomanová / 1. místo Vařim v ateliéru, maluju v kuchyni
Zuzana Wildmannová / 2. místo První pomoc pro psy — semináře pro majitele psů
Kraj Vysočina
Dagmar Dušková / 1. místo Dančiny Dobroty — rodinná sýrárna
Jakub Trödler / 2. místo Boem
Lucie Mannová / 3. místo Z neznáma
Královéhradecký kraj
Jiří Šmejkal / 1. místo Parametr studio
Petra Stránská / 2. místo Minicukrovar Mžany
Liberecký kraj
Barbora Lankašová / 1. místo Aktivní žák
Kateřina Kopecká / 2. místo Dárková krabička
Vojtěch Bajzík / 3. místo Denali Design
Moravskoslezský kraj
Tereza Vašnovská / 1. místo Hry na chodník
Petra Krhutová / 2. místo Tike — originální stan pro cyklisty
Pavel Karch / 3. místo Karch Snail Farm
Olomoucký kraj
Tomáš Bednář / 1. místo Kreativní slovník
Jan Doležel / 2. místo Crusher
Pavla Heřmánková / 3. místo Bezcukrovinky
Pardubický kraj
Josef Drobílek / 1. místo Rybářský portál
Matěj Machač / 2. místo Síť mobilních kaváren Doppie Coffee
Jana Novotná / 3. místo Výroba a prodej zmrzliny, čokoládových pralinek a cukrářských výrobků
Plzeňský kraj
Jiří Brož / 1. místo Umělecké kovářství Brož
Jindřiška Jandečková / 2. místo Dobroty od Jindřišky — malá rodinná sýrárna
Petra Lorencová / 3. místo Podprsenky Lorii
Praha
Jana Humlová / 1. místo Nebaleno — bezobalová eko drogerie a kosmetika
Jan Varhaník / 2. místo ReklamovatCz
Tomáš Tichánek / 3. místo PuzzlePizza
Středočeský kraj
David Makovský / 1. místo Our Love Challenges
Aneta Adamčíková / 2. místo Biorythme
Lucie Beranová / 3. místo Samaja — Komunikační desková hra
Ústecký kraj
Anna Lorenzová / 1. místo KARLS grill´n´bar
Václav Chlouba / 2. místo Lalavoom
Zlínský kraj
Robert Hájek / 1. místo Baťovka — tradiční sodová voda
Josef Černoch / 2. místo Benefit — centrum zdravého pohybu
David Bambušek / 3. místo FruitRadar
Jihočeský kraj
Vojtěch Macho / 1. místo Kolem
Jan Jáša / 2. místo Bezlepková kavárna a galerie
Kateřina Hadravová / 3. místo Maringotka snů
Jihomoravský kraj
Jan Klodner / 1. místo Sun Ball
Hana Severová / 2. místo Kavárna Piknik box
Adam Prajs / 3. místo Ruční elektrický vozík Mula4x4
Karlovarský kraj
Klára Kančiová / 1. místo La Klara
Saskia Vaňousová / 2. místo Taneční studio Sisi
Kraj Vysočina
Linda Navrátilová / 1. místo Czech Jewish Experience
Michal Halačka / 2. místo J—Sliding — revoluce v žonglování s diabolem
Monika Brzoňová / 3. místo Etika hrou
Královéhradecký kraj
Radka Luňáková / 1. místo Makronky Malý Princ
Jakub Kaněra / 2. místo Kurzománie.cz
Barbora Bevilagua / 3. místo Drajfuuud
Liberecký kraj
Klára Altová / 1. místo U kahanu
Adéla Beranová / 2. místo Pannonia Entertainment
Eliška Marková / 3. místo Zdravě usušené ovoce
Moravskoslezský kraj
Vladimír Dostál / 1. místo 4SafeDriving
David Valach / 2. místo Mobilní zahrádky
Daniel Škubal / 3. místo Black Kale — Superfood Bar
Olomoucký kraj
Michaela Vaněčková / 1. místo Krása a zdraví s láskou
Markéta Špundová / 2. místo Knihy s duší
Marek Ťápal / 3. místo Vína s duchem pravěku
Pardubický kraj
Tomáš Klíma / 1. místo Funky Bike
Lenka Školoudová / 2. místo Zdravé pekařství a cukrářství le Zentaine
Josef Jílek / 3. místo rócafé
Plzeňský kraj
Zuzana Sladká / 1. místo HirudoFarm — chov certifikované pijavice lékařské v ČR
Mickaël Bernon / 2. místo Od Francouze
Markéta Bibzová / 3. místo Flowerski — náušnice podle outfitu
Praha
Eva Nečasová / 1. místo Spacelights
Eliška Němcová / 2. místo Pralinkárna
Jiří Sládek / 3. místo Cascara Fizz
Středočeský kraj
David Richtr / 1. místo Mulier — porcelánové vypínače a zásuvky
Markéta Laube / 2. místo Mamiee — produkty, které pomáhají
Tomáš Kudrna / 3. místo Přírodovědné pokusy do škol!
Ústecký kraj
Pavel Vít / 1. místo Virtualizace V&V
Vít Brejcha / 2. místo Kompostuj s žížalou
Jan Novotný / 3. místo Soundelirium — baskytarové reproboxy
Zlínský kraj
Václav Staněk / 1. místo Vasky
Hana Kundrátová / 2. místo Papele
Petr Tomášů / 3. místo Hlášenírozhlasu.cz
Jihočeský kraj
Vendula Kozelková / 1. místo Mamapartner – Žádná máma není sama
Vendula Pancířová / 2. místo Born in London Coffee & Kitchen
Petr Janošťák / 3. místo Grafické studio VHS
Jihomoravský kraj
Alexandra Štellmachová / 1. místo WooGies
Martin Zrzavý / 2. místo Trika z Kyjova
Petra Tomčalová / 3. místo eDegustace „Zážitkové on—line degustace vína s vinaři z pohodlí domova“
Ludmila Špačková / Zvláštní cena poroty Terapeutické panenky
Karlovarský kraj
Martina Šípková / 1. místo Origonizér
Zuzana Wildmannová / 2. místo Belgian Fox
Kraj Vysočina
Romana Dohnalová / 1. místo Vymazlená kavárna
Alena Chomátová / 2. místo Natureline
Michal Kolařík / 3. místo Jihlava City – Jihlava jsi Ty!
Královéhradecký kraj
Jakub Misík / 1. místo CVAKMAT
Milan Tomeš / 2. místo Prectime.cz
Zdeněk Dudek / Zvláštní cena poroty Dekorativní lampa – poutač – objekt
Liberecký kraj
Pavlína Štěpánková / 1. místo Mateřská škola skřítka Ostružinky
Denisa Veselá / 2. místo Pekárna pro mazlíčky
Dominik Ducháč / 3. místo Republic of Volleyball
Jan Cidlínský / Zvláštní cena poroty Restaurace Kovárna Frýdštejn
Moravskoslezský kraj
Ivana Vajdová / 1. místo Vesnička skřítků a pohádkových bytostí
Katrin Matušková / 2. místo Ročenkomat
Michal Stuchlík / 3. místo Bylinková masérna Lumia
Michal Kapolka / Zvláštní cena poroty Bylinková pyramida
Olomoucký kraj
Lukáš Drlík / 1. místo Levandulová biofarma & Levandulová kavárna
Jan Čížek / 2. místo Vinylovehodiny.cz
Jan Kodl / 3. místo Rozvoj cestovní agentury LaViva travel
Lukáš Kubíček / Zvláštní cena poroty MJ&L Process Improvement
Pardubický kraj
Tereza Dostálová / 1. místo Ateliér Fotodílna
Eva Urbanová / 2. místo České bedýnky
Andrea Dostálová / 3. místo České ghíčko, vaše přepuštěné máslo
Michaela Naumecová / Zvláštní cena poroty Marmeladka.cz
Plzeňský kraj
Kateřina Korandová / 1. místo Magneticus
Zuzana Derianová / 2. místo Bistro Atlas
Simona Vroblová Váchalová / 3. místo Družina Benjamínek
Praha
Klára Horáková / 1. místo HOHO
Pavla Kosová / 2. místo Retronaut
Karolina Risser / 3. místo Deliss
Petr Ryska / Zvláštní cena poroty Praha Neznámá
Středočeský kraj
Jana Králová / 1. místo Cakery – dortové studio
Martin Pergl / 2. místo Zahradní domky
Blanka Grossová / 3. místo Victoria Grace
Gabriela Martišová Baková / Zvláštní cena poroty Dobrodružství v kuchyni: Děti vaří samy
Ústecký kraj
Andrea Novotná / 1. místo Včelí farma AnnKas
Martin Žák / 2. místo Dozamo
Zuzana Šedivá / 3. místo Originální dřevěné skládačky
Zlínský kraj
Sylva Jelénková / 1. místo Šetrné sušení a zpracování sezónního ovoce a zeleniny
Pavla Machučová / 2. místo Super Salad – přirozené jídlo
Markéta Červenková / 3. místo Manikúra, pedikúra, masáže v pohodlí vašeho domova
Petra Barešová / Zvláštní cena poroty Aktivně s námi
Jihočeský kraj
Irena a Václav Kalkušovi / 1. místo Zavedení nového produktu – tekutý karamel – na český trh
Filip Rýc / 1. místo / Studentská DirtPark Boršov nad Vltavou, o. s.
Lenka Smržová / 2. místo Ušijte si... (tvořivé sady nejen pro děti)
Jitka Halamová / 3. místo Soutěž pro školy Olejový bandita
Jihomoravský kraj
Martin Horský / 1. místo Evipa – EVIdence PAcientů
Michaela Kurtaničová / 1. místo / Studentská Badegg
Václav Šašvata / 2. místo Zajíci v krabici
Eliška Urbanová / 3. místo Cukrářství Líšeň
Markéta Hubingerová / Zvláštní cena poroty Babi – děda, adoptivní prarodiče
Karlovarský kraj
Michal Ouřada / 3. místo Rozbehnito.cz, cestovní agentura pro běžce
Kraj Vysočina
Leona Burkoňová / 1. místo Rodinné Aktivity — zábava a volný čas pro celou rodinu
Michal Halačka / 1. místo / Studentská Brain Fitness
Štěpánka Hejlová / 2. místo Kup si originál
Petra Antonů / 3. místo Profesionální vzdělávání – Videotrénink interakcí
Královéhradecký kraj
Lucie Balarinová / 1. místo První pomoc ŽIVĚ
Marek Fanderlík / 1. místo / Studentská Matematika nejen pro gymnázia
Martina Nosková / 2. místo Ručně stříhaná razítka
Jan Tomáš / 3. místo Circus Design
Liberecký kraj
Jakub Sejkora / 1. místo Neephase — Videoproduction
Tomáš Melka / 1. místo / Studentská Profitko
Simona Havlová / 2. místo Tadeáškovy jesličky
Pavel Jirsa / 3. místo Survival Mind
Jakub Bartoš / Zvláštní cena poroty Pohádkové čepičky
Moravskoslezský kraj
Andrea Bulvasová / 1. místo Baby masáže
Jan Roháč / 1. místo / Studentská Ironing Ladies
Veronika Kalužová / 2. místo Prostě Bambulka
Andrea Szymeczek / 3. místo 2x VB – Velké benefity z vánočního balení
Miroslav Peřina / Zvláštní cena poroty Driwhel
Olomoucký kraj
Filip Páleník / 1. místo EWYN Snack bar
Lukáš Buchta / 1. místo ShakeBike
Dominik Píchal / 2. místo Grizly Supplements
Pavel Mrázek / 3. místo HomeLift
Pardubický kraj
Tereza Cieslarová Lstibůrková / 1. místo ZasPas
Milan Škoda / 1. místo / Studentská Play with balls
Helena Bilerová / 2. místo Bilerbin – bylinné sirupy a džemy
Pavel Krejčík / 3. místo Spindo
Martina Moličová / Zvláštní cena poroty Tvoje dílna
Plzeňský kraj
Monika Bucková / 1. místo Florance – Doma je doma
Pavlína Štochlová / 1. místo / Studentská Foto Tržiště
Denisa Nováková / 2. místo Pole Mania
Jakub Černý / 3. místo Persoo
Praha
Tereza Hradilková / 1. místo PORIGAMI
Tereza Klenorová / 1. místo / Studentská Zdrojovna
Helena Nehasilová / 2. místo Office yoga
Petr Jiskra / 3. místo We Deliver Taste
Monika Hertlová / Zvláštní cena poroty Pětihvězdičkový dětský salón
Středočeský kraj
Kateřina Plavcová / 1. místo Živé bobky
Michal Slavíček / 1. místo / Studentská Urban Wood
Alena Dosedlová / 2. místo Not Just Mom – Dress for fun!
Adéla Paulík Lichková / 3. místo Apau – šité dárky pro děti i dospělé
Erika Kovaříková / Zvláštní cena poroty Rodinné strategické hry
Ústecký kraj
Jaroslava Michalcová / 1. místo Dortletka – cukrárna a kavárna
Jaroslava Bíróczi / 2. místo Angličtina do školky
Miroslava Kuchařová / 3. místo Pohoda – čajovna/kavárna
Radek Čapík / Zvláštní cena poroty / Studentská Horolezecké průvodce jako aplikace pro chytré telefony
Zlínský kraj
Zuzana Kubíčková / 1. místo Moje dílna
Roman Šafář / 1. místo / Studentská Owl longboards
Petra Tůmová / 2. místo Babedny
Roman Dobusch / 3. místo Projekt TIN
Jihočeský kraj
Jana Šmitmajerová / 1. místo Věci z recy – dárkové, designové a recyklační studio
Janka Tóthová Gregorová / 1. místo / Studentská Webshop s minimalistickou obuví
Jana Dudová / 2. místo Duda wine
Tomáš Vrba / 2. místo / Studentská AgroRest – Technologická revoluce v oblasti prodeje a nákupu čerstvých surovin pro farmáře a stravovací podniky
Luděk Schilling / 3. místo Jihočeské medování
Eliška Vaľová / 3. místo / Studentská Alojka
Jihomoravský kraj
Eva Lípová / 1. místo Bistro Le Social
Vladimír Šandera / 1. místo / Studentská Servis Na Klik
Šárka Sekorová / 2. místo Be Interactive
Veronika Velecká / 2. místo / Studentská SlevoSvatba.cz
Miloš Toman / 3. místo Backstage Books
Michal Příkazský / 3. místo / Studentská Spoteee
Karlovarský kraj
Marie Machová / 3. místo Vtipné poukazy
Kraj Vysočina
Jana Laštovičková Grygarová / 1. místo Hobby špagáty
Veronika Vošická Buráňová / 1. místo / Studentská Internetový portál www.MotorSvet.cz
Petr Smutný / 2. místo Dřevěné výukové a vzdělávací pomůcky
Zbyněk Šafránek / 2. místo / Studentská Webový portál Drevoz.cz
Jakub Benda / 3. místo Čajovna & infoshop Utopia
Veronika Štěpánková / 3. místo / Studentská Centrum pro osoby se zrakovým postižením
Královéhradecký kraj
Zora Kočí / 1. místo Jezdecká školka
Petra Brandejsová / 2. místo Slevový portál LOVUZDARmat.cz
Luboš Hejna / 2. místo / Studentská Nízkonákladová výroba
Liberecký kraj
Pavel Šulc / 1. místo Nejdostupnejsidomy.cz
Martin Jotov / 2. místo Řídím dobře
Iva Jančíková / 3. místo DIFA – Distribuce farmářských produktů konečným zákazníkům
Michal Koutecký / 3. místo / Studentská Suché mytí automobilů
Moravskoslezský kraj
Václav Klapetek / 1. místo Stavebnice ptačích budek pro školy
Jan Vimmer / 1. místo / Studentská Layno Tour – cestovní kancelář pro mladé
Sandra Vítková / 2. místo / Studentská LindaFormatuje.cz
Martina Šebestová / 3. místo Top školky
Jan Bestetti / 3. místo / Studentská Fair Box
Alena Václavíková / Zvláštní cena poroty ALoENA, alternativní centrum nejen pro onkologické pacienty
Olomoucký kraj
Matěj Srovnal / 1. místo Rozvoj začínající firmy TREESERVIS
Jana Vymětalová / 2. místo SmartPub
Pardubický kraj
Drahoslava Horsáková / 1. místo Keramická dílna pro děti a dospělé
Lukáš Částka / 1. místo / Studentská Svět cviků
Jana Hřebíčková / 2. místo Výroba datlových bonbónů a lněných sušenek
Tomáš Hubík / 3. místo ibento
Plzeňský kraj
Miloslav Hering / 1. místo Freedom line
Roman Sterly / 1. místo / Studentská SportCentral
Jana Poncarová / 2. místo EnergetickaPoradna.cz
Petra Kouřimová / 2. místo / Studentská Ňaminky
Šárka Donátová (Škodová) / 3. místo Rubikon – Klub chytrého hraní
Petr Compel / 3. místo / Studentská Studentík
Praha
Lenka Hrubá / 1. místo Zahrada na niti
Vojtěch Beránek / 1. místo / Studentská Kartoons
Radka Prokopová / 2. místo Balkonová zahrada
Libuše Čehylová / 3. místo Šité doplňky – práce pro matky na rodičovské dovolené
Petra Janíčková / Zvláštní cena poroty Pracovní portál pracezeny.cz
Středočeský kraj
Petra Hajská / 1. místo Dots – veselé hračky pro děti
Jana Sýkorová / 2. místo Slánská laktační poradna
Barbora Kadlčíková / 3. místo Vzdělávací divadlo Štokrle
Tomáš Těthal / 3. místo / Studentská Na dlani
Eva Hrubá Tromlerová / Zvláštní cena poroty Kvalitní a zábavná angličtina od batolat po seniory
Ústecký kraj
Pavla Hazuchová Kudrlová / 1. místo DOrTy – neobyčejné hračky
Veronika Roudná / 2. místo PÉXIS – centrum psychosomatické péče
Jana Kopejtková / 3. místo Látkování
Miloslav Randa / 3. místo / Studentská Koltovka
Zlínský kraj
Jakub Křížka / 1. místo Lovci Podnikatelských duchů
Martin Zavadil / 1. místo / Studentská Sleduj divadlo
Zuzana Vičanová / 2. místo Kulinářské centrum Chef Zlín
Michal Bitala / 2. místo / Studentská BIGR LED, aneb sviťte levněji!
Jolana Kandji / 3. místo Výroba textilních potravin a hraček
Anna Slánská / 3. místo / Studentská Dovoz teplých jídel během polední pauzy
Jihočeský kraj
Vojtěch Prokeš / 1. místo Lanový park Máj
Žaneta Lenghardtová / 2. místo Mamas & Papas
Tomáš Kolesár / 3. místo TaskSprinter
Jihomoravský kraj
Elvíra Patáková / 1. místo Generace Brno
Martin Halík / 2. místo Arounded
Jana Tesařová Dlabková / 3. místo Genero
Karlovarský kraj
Vendula Novotná / 1. místo Masážní salón
Pavel Novák / 2. místo Stabilní a přenosná protipovodňová zařízení
Róbert Jurčo / 3. místo Učetnictví online
Kraj Vysočina
Vladimír Steinbauer / 1. místo Vybarvovací edukativní enviro trička Kids4nature
Simona Kopecká / 2. místo Zábavně vzdělávací centrum v přírodě
Lukáš Jeřábek / 3. místo School Expert
Královéhradecký kraj
Daniel Čermák / 1. místo Aerial Filming
Kateřina Smutná / 2. místo A basta!
Dagmar Urbanová / 3. místo (Ne)Výchovné koncerty
Liberecký kraj
Kateřina Šumpíková / 1. místo Káva na klíč
Radmila Tomášková / 2. místo Ustájíme pašíka
Tereza Plášilová / 3. místo Kousektebe.cz
Moravskoslezský kraj
Romana Tvarůžková / 1. místo Novodobá sanitka
Hana Pálková / 2. místo Fotoateliér
Martin Nevrlý / 3. místo Ostravské hudební sessions
Olomoucký kraj
Břetislav Brablec / 1. místo Modrý ráj
David Žižlavský / 2. místo Mateřská škola jazyková a umělecká
Heřman Čadil / 3. místo Braintools on—line osobní a profesní rozvoj
Pardubický kraj
Lukáš Leden / 1. místo Bezlepkoviny.cz
Tomáš Langr / 2. místo Rytíř v Litomyšli
Anna Hebronová / 3. místo Mraveniště
Plzeňský kraj
Blanka Zemanová / 1. místo Veselá razítka
Josef Johánek / 2. místo Farmářský obchod v Domažlicích
Petr Frydrych / 3. místo Výroba košil Joka
Praha
Hana Krejčí / 1. místo Baby Office
Martin Matouš / 2. místo Freestyle Area
Mikuláš Sychra / 3. místo Qoolture
Středočeský kraj
David Dudáš / 1. místo Stavební poradenství
Michal Tasch / 2. místo Ochraň život
Magdalena Hájková / 3. místo Ekologické svačinové kapsy
Ústecký kraj
David Biróczi / 1. místo Czech Homestays
Vendula Peřinová / 2. místo Refurnish
Kateřina Langová Brušáková / 3. místo Lipovka.art
Zlínský kraj
Martina Václavíková / 1. místo Sedím si jako v bavlnce
Tomáš Marcaník / 2. místo Služba na plánování a organizování tras a vyjížděk pro motorkáře
Lenka Sasínová / 3. místo Pohádky od Lenky
Jihočeský kraj
Marie Žvaková / 1. místo Dvojkola.cz
Denisa Trojanová / 2. místo Pomoc koním, pomoc lidem
Jihomoravský kraj
Richard Pál / 1. místo Tři sluníčka – dětské centrum
Bronislav Hamšík / 2. místo Codeborg
Lenka Franková, Ivana Freiková / 3. místo Beautyweb
Karlovarský kraj
Markéta Hamplová Pagáčová / 3. místo Autoškola Beetle
Kraj Vysočina
Jaroslava Peroutková / 1. místo Doučko se Slávkou
Tereza Myšková / 2. místo Naozdobu.cz
Ondřej Vaněk / 3. místo PKV Projekt
Královéhradecký kraj
Milena Matuchová / 1. místo ZabavDite.cz
Libor Erlebach / 2. místo Dovoz léků a přípravků až domů zdarma
Věra Kosinová / 3. místo Sociální integrace aneb profesní prostupnost v Danetě
Liberecký kraj
Štěpán Malý / 1. místo Restart Skateboards
Darina Bitmanová / 2. místo Nanozicky.cz
Petr Mojžíš / 3. místo Datový sklad
Moravskoslezský kraj
Monika Holíčková / 1. místo Trička s autorskou grafikou
Petr Semerád / 2. místo Almicra – LED osvětlení
Olomoucký kraj
Pavel Samojlovič / 1. místo Rodinná včelí farma
Tomáš Pospíšil / 2. místo Elector.cz
Vanda Bubenová / 3. místo Pilates pro celou rodinu
Pardubický kraj
Petra Votavová / 1. místo Rodinné centrum Skříteček
Jakub Ženka / 2. místo Zeleznehory.net
Petr Blažek / 3. místo Vývoj a výroba českého Landkite boardu
Plzeňský kraj
Liběna Kobuyambi Yeka / 1. místo Dětský klub
Veronika Kočí / 2. místo Projekt Šumava Booking.eu
Tomáš Macek / 3. místo Grafické studio ToTeM
Praha
Lenka Holubcová / 1. místo Bezbariérové on—line vzdělávání
Aleš Pitín / 2. místo Easy Magazine
Eva Brožová / 3. místo Mandl a prádelna společnosti DUHA
Středočeský kraj
Barbora Novotná / 1. místo B—English
Lucie Kazdová / 2. místo Cukrárna ve Zdibech
Roman Klema / 3. místo Podpora dětí s handicapem ve Středočeském kraji
Ústecký kraj
Jaroslava Dobroucká / 1. místo Angličtina pro děti
Kamila Jahodová / 2. místo Dětské závodní dresy
Vendula Janková / 3. místo DANU – mýdlárna a bylinářství
Zlínský kraj
Hana Toncrová / 1. místo Be Creativ
Tomáš Vořechovský / 2. místo Taneční obchůdek
Anna Chytilová / 3. místo Studentská ambulance