Přihlaste se na stránky

Vyplňte prosím všechny údaje!

Přihlašovací údaje jsou neplatné!

Zapomněli jste heslo?

Zaregistrujte se na stránky

Dostanete přístup k přihlášce do soutěže a pak se k ní můžete kdykoliv vracet. Budete se moci taky přihlásit na semináře, využívat rady a tipy, jak si ulehčit podnikání, a dozvědět se i informace o tom, co se kolem Rozjezdů děje.

Vyplňte prosím všechny údaje!

Heslo a ověření hesla musí být stejné!

Potvrďte prosím souhlas se zasíláním obchodních sdělení a zpracováním osobních údajů pro účely programu T-Mobile Rozjezdy.

Uživatel s tímto e-mailem je už zaregistrovaný!

Chyba při zpracování registrace, zkuste to prosím později znovu!

Zapomněli jste své heslo?

Zadejte svůj registrovaný e-mail, zašleme vám na něj odkaz, přes který si heslo jednoduše změníte.

Vyplňte prosím všechny údaje!

Chyba při zpracování požadavku,
zkuste to prosím později znovu!

Opravdu si přejete zrušit registraci?

Zrušením registrace budou odstraněny veškeré vaše osobní údaje. Nebudete se moci zůčastnit soutěže ani semináře.

Začínáte podnikat?Využijte bezplatné poradenství a možnost vyhrát

T-Mobile Rozjezdy jsou mnohem víc než jen soutěž pro začínající podnikatele. Samozřejmě můžete jak v regionálních kolech, tak v celostátním finále vyhrát skvělé ceny, které vám pomohou rozjet podnikání. Kromě toho na vás ale čeká spousta dalších věcí.

Na prvním místě jsou to bezplatné semináře s odborníky a poradenství. Jak se říká: Dobrá rada nad zlato. Vítězové pak se svým podnikáním vystřelí jako raketa i díky marketingové podpoře a množství článků v médiích, které jim přivedou nové zákazníky.

V neposlední řadě se seznámíte s velkým počtem lidí – dalšími soutěžícími, porotci a partnery soutěže – a stanete se členy rozjezďácké komunity.

Důležité informace pro podnikání najdete nejen na tomto webu nebo Facebooku, ale i v našem newsletteru Rozjezdy, kde se dozvíte i něco víc než ostatní. Stačí se registrovat na stránky a už vám žádná novinka ani rada neuteče.